Curtis – tee, mis inspireerib

Curtis – tee, mis inspireerib

Curtis tee ajalugu

Täna on Curtis tuntud teebränd, mida võib leida riiulitest mitmetes maailma riikides. Ja mis oli kohe alguses?

Curtis tee ajalugu algas 2003. aastal Londonis, kui asutati “Curtis & Patridge London” ettevõtte. Teemaja suutis anda teefännidele täiesti uusi ja kordumatuid maitseid, võttes arvesse elava suurlinnas kaasaegse inimese unikaalse rütmi ja soove, säilitades samas inglise traditsioone. Mis tähendab erilist tähelepanu teelehtede kvaliteedile ja laiale sortimendile.

2003. aasta lõpus teatas “Mai” ettevõtte ametlikult oma strateegilisest koostööst “Curtis & Patridge Londoniga”. Ettevõtte rikkalik kogemus ning arusaam venelaste vajadustest ja eelistustest annab Curtis teele kiiresti võita esimesi fänne.

2006. aastal anti kaubamärgi “Curtis & Patridge” kasutusõigused täielikult üle “Mai” ettevõttele.

2007. aastal nägi Curtis kaubamärk suurt muutust. Nimi lühendati meeldejäävaks ja lühikeseks: Curtis. Tee pakendit on ka täiustatud, temast sai elav, värviline ja fantaasiarikas. Ostjad olid uue sortimendi üle rõõmsad: Curtise teesarja ilmusid ebatavalised puuvilja ja taimse tee segud.

Täna on Curtis kvaliteetne tee, mis inspireerib miljoneid inimesi.

Miks meile Curtis tee meeldib?

Maitseelamused on peamine, mida Curtis oma kliendile soovib anda. Curtise sortimendist leiab igaüks oma lemmik aroomi ja maitset: selles on kõike – alates Hiina teest “Milk Oolong” kuni mustade tseiloni tee marjadega ja lille kroonlehtedega “Blue Berries Blues”.

Miks tasub proovida Curtise teed?

  • Looduslike puuviljade ja lille kroonlehtede tükid kompositsioonis.
  • Erinevad mitmekesised  maitsed, mis elavdavad meie kujutlusvõimet.
  • Kvaliteetne ja kaasaegne lähenemine ainulaadsete segude ja tootmise loomisele.

Maitsete mitmekesisus vallutab ka kõige ahvatlevat hindajat ning ühendab leiutajat konservatiiviga. Kurtise kollektsioon sisaldab nii klassikalist musta kui ka rohelist teed kotikestes, samuti puuvilja ja vitamiini rikastatud püramiidid.

Vitamiinirikkad teed on loodud neile, kes ei otsi ainult naudingud, vaid ka kasulikkust.

Täna põhiosa teed esineb püramiidides. Tee maitse avaneb  täielikult, kui teelehed võivad keetmisel  täielikult lahti keerduda.Tänu oma mahu tõttu loob püramiid ruumi tee keetmiseks, et see saaks anda rikkaliku ja ereda aroomi. Seetõttu annab Curtis selle pakendiformaadi prioriteediks: selle rikkalikus kollektsioonis on püramiide rohkem kui 20 sorti teed.

Maitse, mis erutab fantaasiat!

Töö, õppimine, sport, hobid, kodu – tänapäeva inimese elu on täiendatud sündmustega. Ja selles tempos on nii tähtis leida aega iseendale. Lõõgastuge raamatu ja kruusi oma lemmikteega, täitke ennast säravate aroomidega, unistage ja tegutsege uuesti! Curtis teega täitke ennast alati uute ideedega ja jõud lõputute projektide jaoks ei lõpe kunagi.

Valige oma meeleolule sobiv Curtise tee:

  • Energia täiendamiseks keetke “Curtis Fresh Mojito” tee. Mahlase laimi maitse ja piparmündi aroom laadivad sind nagu akut!
  • Kui olete igapäevaelust väsinud ja soovite veidi unistada, unustage igapäevased mured ja proovige “Curtis Delicate Mango”. Troopiline mango suunab teie mõtted puhkuse poole!
  • Kui peate rõõmustama, lähevad tsitrusviljad lahingusse. Võtke tass “Curtis Sunny Lemonit” ja 10 minuti pärast särab teie näol naeratus!

Taaskäivitamiseks ei pea puhkama minema. Hea tuju leiate alati lähimast poest või Cffeetea.ee lehelt, ostes Curtise teed.