RICHARD “The Royal Cats.” musta tee assortii kotikeses, 18 g

RICHARD “The Royal Cats.” musta tee assortii kotikeses, 18 g

2.20 

CompareWishlist
Compare
4660115905544

Kirjeldus

Ühendkuningriigis on kassid ametlikult Tema Majesteedi teenistuses. Karvased töötajad kutsutakse Buckinghami paleesse hiiri jahtima, seega väärivad nad õigust kutsuda neid kuninglikeks loomadeks.
Maine Coon on Uus-Inglismaa põliselanik Maine’ist, kus nad olid populaarsed hiirte, talukasside ja tõenäoliselt laevakassidena vähemalt juba 19. sajandi alguses. Oma olemuselt kuuluvad nad armastava, pühendunud loomuga ja leebe iseloomuga nn leebete hiiglaste kategooriasse.

Pärsia kassid tulid esmakordselt moodi viktoriaanlikul ajastul, kuid ammu enne seda elasid nad juba inimeste kõrval. Pärsia kassid kehastavad rahuliku ja tagasihoidliku iseloomuga taltsaid kasse. Neile meeldib, kui neid hoitakse, kuid nad on loomult ka mängulised ja uudishimulikud.

Briti lühikarvaline on üks vanimaid ja populaarsemaid kassitõuge Ühendkuningriigis. Inglise reserveeritud Briti lühikarvaline kass on rahulik ja leplik kaaslane.

Sfinksid said oma nime legendaarse Egiptuse sfinksi järgi nende õrna välimuse ja graatsilise olemuse tõttu. Vaatamata oma kuninglikule välimusele on nad mängulised ja omapärased lemmikloomad, kes käituvad mõnikord rohkem nagu koerad kui kassid. Vaatamata sellele, et need kassid näevad välja nagu vaaraode lemmikloomad, on nad tegelikult pärit Kanadast.

Ragdolls are calm and friendly, often resembling small teddy bears due to their unusually soft fluffy fur and blue eyes.Ragdollid on rahulikud ja sõbralikud, meenutades oma ebatavaliselt pehme koheva karva ja siniste silmade tõttu sageli väikseid kaisukarusid. Nad armastavad olla inimeste seltskonnas ja on äärmiselt usaldavad. Nimi tuleneb nende kalduvusest lõõgastuda inimese käte vahel, mis teeb neist parimad kaaslased.

 

Koguge kokku kõik kasside kuningliku perekonna liikmed!

Lisainfo

Kaal 0.018 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “RICHARD “The Royal Cats.” musta tee assortii kotikeses, 18 g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga