Kuidas teed õigesti keeta?

Kuidas teed õigesti keeta?

Mida on vaja  tee keetmiseks?

 1. Kõigepealt veekeetja. Ärge unustage veekeetjat katlakivist eemaldama, vastasel juhul halvendab see vee kvaliteeti.
 2. Teekann-  Valige oma ideaalse teetseremoonia jaoks klaasist või savist teekann. Need on kuumuskindlad, säilitavad pikka aega tee maitset ja kuumust.
 3. Vesi- Tee jaoks mõeldud vesi peaks olema puhas ja värske, eelistatavalt klaaspudelis villitud ja usaldusväärselt  tootjalt.
 4. Kruusid-  Prim valik – pikendatud servadega portselanist tass. Ja hiinlased usuvad, et ideaalne kruus on 60 ml.  Veenduge, et juba roogade nägemine rõõmustab teid ja tee keetmise protsess täidab teid positiivsete emotsioonidega.
 5. Tee. Leidke oma lemmik tee mitmekesises  Curtise kollektsioonist. Black Earl Grey Passion bergamoti ga või ebatavaline valge tee püramiidides, millel on troopilise pitahaya White Bountea aroom? Valige endale ideaalne maitse.

Kuidas püramiidides teed keeta?

Teekotid ja püramiidid on loodud teie mugavuse huvides. Seetõttu ei vaja selle ettevalmistamine praktiliselt erilisi teadmisi ja seadmeid.

Enamasti keedetakse püramiidides teed otse tassis, seetõttu on oluline valida õige. See peaks olema paksuseinaline kruus, mis on valmistatud materjalist, mis hoiab hästi soojust.

Me seleteme teile, kuidas samm-sammult püramiidides teed keeta:

 • Keeda vett. Ideaalse tee keetmiseks peate olema tähelepanulik  ja ettevaatlik. Jälgige vett: niipea, kui pinnale tekivad esimesed mullid, on vesi kasutusvalmis. Pidage meeles: vett saab keeta ainult üks kord.
 • Iga teesort  nõuab erilist suhtumist ja teatud temperatuuri:
  • Musta tee keetmiseks peaks vee temperatuur olema umbes 100 ° C, see tähendab keeva veega.
  • Roheliste, kollaste, valgete ja oolongsete teede puhul – 85 kraadi.
  • Pu-erhi  jaoks – 80-85 kraadi.
 • Lase alla püramiid oma lemmikmaitsega kruusi ja vala sinna vesi.
 • Tee keedetakse püramiidides umbes 3-5 minutit. Sel ajal on püramiidide lehtedel aega avaneda ning tees olevad puuvilja- ja marjatükid annavad joogile meeldiva aroomi. Usaldage oma eelistusi: kui soovite rikkalikumat maitset, siis keetke teed veidi üle 5 minuti.

Valige püramiiditeed, näiteks viinamarjatükkide ja roosi kroonlehtedega Curtis Isabella Grape

Kuidas  teekannus püramiidi teed teha?

Katsetage köögis koos Curtis püramiidi teega. Võite teha tõelise kuuma “kokteili” – lihtsalt lülitage oma kujutlusvõime sisse!

Püramiidides olevat teed saab keeta mitte ainult kruusis, vaid ka teekannus. Peaasi on meeles pidada, et üks püramiid on mõeldud ühe portsjoni jaoks.

Oleme koostanud soojendava kokteili lihtsa retsepti. Loodame, et see inspireerib teid looma oma kulinaarseid meistriteoseid!

 1. Pange veekeetjat keema.
 2. Aseta teekannu 3 tk sidrunikoorega Sunny Lemon Black Tea püramiidi. See on kogu joogi peamine koostisosa.
 3. Lisa pool kaneelipulka  ja 2-3 magusat nelgipunga.
 4. Valage tee peale kuuma vee ja oodake 6-7 minutit. Valmis!

Kuidas lahtise lehetee õigesti valmistada?

 1. Keeda vett. Vaadake veel kord meie meelespead ja soojendage vesi soovitud temperatuurini.
 2. Seejärel loputage puhtaks  teekann kuuma veega. Kui see on hästi soojenenud, valage vesi välja.
 3. Lisage teekannule leheteed votes arvesse 1 tl inimese kohta ja lisaks veel üks lusikas või 5 grammi teed 100-120 ml vee kohta.
 4. Oodake, kuni keev vesi jahtub, ja täitke veekeetja kuuma veega.
 5. Poole minuti pärast tühjendage esimese keetmise. Teetolm kaob koos veega. Ja isegi nii ilmnevad järgmiste teekeetmise  maitse ja aroom paremini.
 6. Seejärel keedame  uuesti teed. Kui palju vett valada, sõltub teie eelistustest.
 7. Nüüd nautige hetke  . Ära oota, kuni tee jahtub, ära jäta seda imelist hetke vahele.

Kuidas musta teed keeta?

See tee valmistamise meetod on universaalne, kuid teatud tüüpi teede valmistamisel tuleb arvestada mitmete nüanssidega.

 • Pu-erhi  ja musta teed saab valmistada infusioonimeetodil: täitke teelehed kuuma veega ainult pool teekannu  ja oodake minut, seejärel täitke anum  järelejäänud maht veega, jätke 4 minutiks seisma. Nüüd võite hakata teed jooma!
 • Musta teed saab keeta umbes 4-5 minutit.

Kas sulle ei meeldi must tee? Võib-olla pole te lihtsalt seda veel leidnud! Proovige õrna šokolaaditrühvli ja kookosemaitsega Curtis Truffle Tea. Meile tundub, et muudate meelt.

Kuidas rohelist teed valmistada?

Populaarne viis rohelise tee valmistamiseks on selle kiire valmistamine. Selle meetodi õppimine on väga lihtne: valage tee peale keeva vee  ja tühjendage vesi kohe. Me täidame veekeetja uuesti veega, kuid nüüd ootame keetmist sõna otseses mõttes minut ja valame selle tassidesse. Sama teed saate keeta kuni 10 korda.

Rohelist teed saab keeta 8-10 minutit.

Tutvuge meie rohelise tee valmistamise saladustega koos Curtis Drink Me! Pineapple Teapot ananassimaitsega. Uskuge mind, olete üllatunud meeldivalt!

Suhtumine on oluline: vali aeg üksi iseendaga. Lülitage telefon välja ja olge minut üksi – väljaspool suurlinna infomüra ja rütm